HR Junior, 6 ore/zi, 1500 Lei

Jobs & HR Solutions SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Cleaning & Babysitting RO este o agentie de selectie si plasare bone si menajere. (vezi www.cleaning-babysitting.ro)
Angajam HR Junior cu experienta minima pe zona de selectie si plasare personal (poate fi si psiholog sau o persoana cu abilitati exceptionale de comunicare si lucrul cu oamenii).

Responsabilitati de baza:
- preluare solicitari client (prin mail sau telefon);
- organizarea interviurilor zilnice cu candidatii si evaluarea acestora (prin testare scris, interviu clinic, nonverbal, verificarea recomandarilor si a locurilor de munca anterioare);
- stabilirea interviurilor cu clientii;
- intocmirea contractului, plus factura;
- plasarea, finalizarea proiectului si incasarea valorii contractuale;
- mentinerea unei legaturi stranse atat cu candidatii cat si cu clientii.

Responsabilitati secundare:
- postarea anunturilor pe site-uri de specialitate;
- mentinerea curateniei la locul de munca;
- efectuare plati (deplasare la banca);
- disponibilitate pentru deplasari ocazionale la sediul clientilor.

Agentie de recrutare cu experienta de peste 15 ani in recrutarea de personal casnic: bona/ guvernanta/ doica; menajere/ agenti curatenie, soferi, bucatari, personal saloane de infrumusetare.
www.cleaning-babysitting.ro

CERINTE

Experienta minima in domeniu;
Limba engleza nivel mediu spre avansat;
Cunoştinţe de operare PC - pachetul Microsoft Office (word, excel, power point, outlook).
Competenţe generale: orientarea spre rezultate, muncă de echipă, comunicare.
Competenţe manageriale: luarea deciziei, planificare şi organizare.
Ne dorim o colega punctuala, cu bun simt, nefumatoare, disponibila pe termen lung, cu dorinta de dezvoltare personala.

BENEFICII OFERITE

Program 10:00-16:00 luni-joi, vineri 9:00-15:00. Contract munca, comision la fiecare plasare, bonus, concediul 21 zile/an, salariul 1500 Lei, contract de munca.

Agentie de recrutare cu experienta de peste 14 ani in domeniul recrutarii de personal, testare psihologica, consiliere vocationala, consiliere organizationala.