HR Assistant

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Va mentine legatura cu furnizorii de servicii pentru medicina muncii, protectia muncii, firma de salarizare si furnizorul de bonuri de masa
- Va intocmi pontajul zilnic, va pregati inputul pentru salarii si va tine evidenta concediilor
- Se va ocupa de recrurarile din companie
- Se va ocupa de organizarea de activitati/iesiri/teambuildinguri periodic in vederea retentiei si motivarii personalului
- Administrarea dosarelor de personal.

CERINTE

Persoana deschisa, creativa, energica
Capacitate de prioritizeze a taskurile
Abilitati tehnico - analitice
Initiativa, atitudine proactiva, privire de ansamblu.

DESCRIEREA FIRMEI

COMPANY DESCRIPTION:

HUMANGEST GROUP va pune la dispozitie o gama variata de servicii: recrutare si selectie de personal atat pe perioada nedeterminata cat si determinata, in toate domeniile de activitate si pentru orice fel de calificari si nivel de experienta, administrarea contractelor de munca temporara, formare si integrare profesionala.