HR ASSISTANT

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Research profile pe retelele sociale in functie de cerintele job-ului
Tine legatura cu candidatii si clientii
Raporteaza catre Project Manager situatia la zi
Alte activitati conexe proceselor de recrutare

CERINTE

Limba engleza avansat
Limba franceza - mediu (avansat reprezinta un avantaj)
Experienta min 6 luni in zona HR
Facultate - absolvent
Initiativa, entuziasm, implicare

BENEFICII OFERITE

Companie belgiana de consultanta si headhunting cu proiecte pe zona Africa.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.