HR Admin

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Gestioneaza relatia cu AMOFM si ITM Bucuresti
• Intocmeste dosarele de angajare
• Completarea registrului de evidenta a salariatilor
• Intocmeste documentele specifice administrarii de personal
• Consiliaza angajatii in privinta oricarui aspect legal din cadrul CIM
• Analizeaza in permanenta modificarile legislative in domeniu si este responsabila de aplicarea lor

CERINTE

• Absolvent de studii superioare (Psihologia constituie un avantaj major).
• Experienta de minim 3 ani in domeniul resurselor umane, cu precadere in administrare de personal (este luata in considerare si experienta dovedita in cadrul unui ONG).
• Absolvirea cursului de Inspector Resurse Umane constituie un avantaj major
• Cunostinte solide in domeniul legislatiei muncii
• Cunoasterea limbii engleza la nivel mediu; alte limbi straine pot constitui un avantaj
• Persoana cu abilitati organizatorice si de time management
• Responsabilitate, perseverenta si proactivitate

BENEFICII OFERITE

• Cultura organizationala orientata catre profesionalism si dinamism
• Echipa tanara si motivata
• Posibilitatea implementarii unor solutii si strategii personale

AllJobs4All este un proiect AllConsulting Group ce a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul proiectului este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)