Responsabil intretinere

Adela Design Creativ

Job expirat

RESPONSABILITATI

Adela Design Creativ angajeaza o bucatareasa si menajera pentru centrul nostru After-school localizat in Bucuresti.

Programul de lucru este de 8 ore in intervalul orar 8.00-22.00

Conditii de munca foarte bune, oferim flexibilitate, pozitivitate si suport.

CERINTE

Preferam candidatele/candidatii cu experienta.

BENEFICII OFERITE

salariu
Alte beneficii: masa si transportul precum si contributiile la stat platite

Noi suntem o organizatie care se ocupa cu punerea in practica a celor mai bune metode de educatie pentru cei mici. Incurajam spiritul de initiativa, cautam sa aducem fiecare copil la un nivel de performanta cat mai ridicat, stimulam ambitia, competitivitatea, activitatile recreative si educatia creativa a celor mici.

Pentru a ne mari echipa, cautam tineri interesati sa lucreze cu noi pe termen lung, incepand cu proiectul "Evolution. Developing Children Creativity to Shape a Better Future". Daca te intereseaza, esti original(a), creativ(a), dinamic(a)si tanar(a) si vrei sa te alaturi echipei noastre, scrie-ne pe adresa adela.malinici@gmail.com sau aplica direct pe myjob.ro. Te contactam noi.
Adela Malinici
Manager Adela Design Creativ