Hostess/Promoter

GROUP QUEEN MONACO

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

- persoana dinamica, rezistenta la stres
- bune abilitati de comunicare
- sociabila si pozitiva
- aspect fizic placut
- seriozitate si responsabilitate fata de sarcinile primite
- minim 165 cm, masura haine 38 (S-M) si pantofi 37-38

Detalii:

- minim 4 ore / zi (in functie de proiect)

- mediu de lucru profesionist intr-o echipa tanara si dimamica

CERINTE

- promovarea produselor si imaginii companiei
- impartirea de mostre si materiale promotionale
- oferirea de informatii despre produsele companiei
- participarea la petreceri organizate de catre companiei
- dorinta de a fi "buricul pamantului la petrecere!!"

Group Queen Monaco este una dintre cele mai reprezentative companii de distributie pentru bunurile de larg consum, cu o experienta in distributie de peste 10 ani de zile. Avand o retea bine organizata si dezvoltata in toata tara, portofoliul de clienti se extinde rapid. Compania detine un portofoliu impresionat de branduri proprii, alaturi de brandurile recunoscute cum sunt Master Foods, Red Bull.

Pentru mai multe informatii despre Queen Monaco, puteti accesa site-ul www.queenmonaco.ro.