Hostess

2Advanced Studios

Job expirat

RESPONSABILITATI

WWW.SELENSTUDIO.RO
In prezent unul dintre cele mai avantajoase
job-uri si intr-o continua dezvoltare,videochat-ul consta in
legatura directa prin intermediul PC-ului si al camerei web cu
persoane din afara tarii ce platesc un anumit tarif pe minut.
Se poate opta pentru sectiunea NON-ADULT,unde nuditatea nu este
necesara ,sau ADULT ,sectiune in care clientii platesc pentru a
te vedea, pentru a vorbi cu tine si deasemenea pentru a viziona un
show erotic (la aceasta categorie veniturile sunt ( CU MULT
PESTE MEDIE).

Pentru linistea modelelor noastre, am ales sa lucram cu siteuri
care nu pot fi accesate din Romania.
Ne puteti contacta la:

-www.selenstudio.ro
-0760.179.243
-0734.959.924
-Ymessenger - models4studio

CERINTE

-Varsta minim 18 ani
-Obligatoriu prezentarea cartii de identitate
-Disponibiltate minim 8 ore/zi
-Cunostinte minime limba engleza ( orice alta limba straina reprezinta un avantaj)
-Cunostinte minime operare PC
-Seriozitate
-Punctualitate
-Sa fii o persoana mereu cu zambetul pe buze
-Sa fii comunicativa.

BENEFICII OFERITE

-Castiguri intre 1000-3000$ /luna
-Plata salariului la 2 saptamani
-Plati in lei la cursul oficial
-Bonusuri in functie de realizari
-Suport tehnic 24/24 h pentru modele
-Posiblitate cazare gratuita
-Conditii de lucru excelente in locatii centrale

Companie de 7 ani pe piata din Romania, lider in domeniul modeling & online streaming. Oferim conditii deosebite de lucru si venituri semnificative. Calitate si profesionalism.