Hair stylist, cosmetician, manichiurist/pedichiurist

Studio14

Job expirat

RESPONSABILITATI

- R¿¿spunde de asigurarea calitatii lucrarilor executate clientilor
- R¿¿spunde de valabilitatea produselor folosite la executarea lucrarilor
- R¿¿spunde de raportarea pierderilor de orice fel (rebuturi, furturi)
- R¿¿spunde de condi¿¿iile de igien¿¿ privind pastrarea materialelor si igiena postului de lucru
- R¿¿spunde de rezolvarea problemelor ¿¿i de satisfacerea cerin¿¿elor clientului
- R¿¿spunde de supravegherea posturilor de lucru
- Respect¿¿ instruc¿¿iunile verbale ¿¿i scrise date de superiori
-Adopt¿¿ permanent un comportament ¿¿n m¿¿sur¿¿ s¿¿ promoveze imaginea ¿¿i interesele firmei
prezentabilitate, responsabilitate

CERINTE

Experienta in domeniul cosmetic.
Servicii de cea mai buna calitate, atat tehnic cat si estetic;
Respectarea programului de lucru si a programarilor;
Colaborarea eficienta cu ceilalti membri ai echipei salonului.
Persoana dinamica, organizata, responsabila, atenta la detalii, diplomata, creativa.

BENEFICII OFERITE

mediu de lucru placut,
posibilitate de dezvoltare,
salariul sau procentul se vor discuta in urma interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

by Outwear