Guvernanta

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ingrijirea a 2 copii care au varstele , respectiv 6 ani si 9 ani
- comunicare eficienta cu copii in limba engleza;
- supravegherea atenta a celor doi copii ai familiei
- sa contribuie in sens pozitiv, la educarea celor doi copii;
- participarea la diferite activitati alaturi de copii ;sa se joace cu copii, sa se plimbe, sa citeasca impreuna cu ei lucruri utile pentru educatie
- sa insoteasca familia in deplasari atunci cand i se cere acest lucru
- activitati de menaj in casa particulara, compusa din 3 nivele plus mansarda, in limita timpului disponibil atunci cand nu ingrijeste copiii;
- curatenia casei implica :calcat, spalat, iar gatitul este mai mult pentru copii.
- locuinta unde se desfasoara activitatea este in zona P-ta Rosseti - Bucuresti.

CERINTE

- stare de sanatate buna;
- fara cazier judiciar;
- limba engleza- nivel avansat (conversatie fluenta)
- experienta in pedagogie constituie avantaj
- capacitate ridicata de munca
- persoana serioasa, organizata, adaptabila si receptiva;
- persoana corecta si loiala

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonusuri in functie de randamentul muncii

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting ? aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Razboieni, nr. 49, 410571
tel:0359.411.229;
tel/fax: 0359.801.090
mobil: 0745.676.278
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este un important om de afaceri din Bucuresti.