GRAPHIC DESIGNER

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

creatie identitate vizuala, creatie layout materiale publicitare
crearea de layout-uri pentru site-uri web
DTP - Procesari tehnice, scanare imagini, procesare imagini
Verificarea tehnica si optimizarea machetelor in vederea tiparirii ¿ pregatire de tipar

CERINTE

experienta in realizarea de layout-uri grafice pentru reclame, brosuri - minim 2-3 ani, experienta in DTP, cunostiinte temeinice de:CorelDraw, Adobe Ilustrator, Quark Express, Indesign, Adobe Photoshop, prelucrare de imagini. Experienta in lucrul pe MAC/PC constituie un avantaj. Experienta in lucrul cu tipografiile constituie un avantaj.

atentie pentru detaliu
abilitati bune de lucru in echipa
persoana organizata
foarte importanta rapiditatea.
creativitate, comunicativitate, flexibilitate

BENEFICII OFERITE

programul este de la ora 9:00 pana la ora 18:00, bineinteles, ca in orice agentie se mai sta peste program cand sunt predari urgente.
salariul...negociabil
echipa este tanara, sediul e ok...managementul si mai si...