Graphic Designer

Improve Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizare de concepte grafice pentru diferite medii: print, web, branding
- realizare de elemente de identitate vizuala, de la logo-uri pana la materiale publicitare (brosuri, pliante, flyere, bannere etc.)
- prelucrare sau ajustare imagini
- executare si adaptare desene vectoriale
- verificare fisiere si pregatire pentru print
- sugerare de masuri de imbunatatire a activitatii creative

CERINTE

- persoana creativa si cu initiativa
- competente si aptitudini artistice, simt cromatic puternic dezvoltat
- persoana organizata, cu focus pe detalii
- fire comunicativa si prietenoasa, cu spirit de echipa
- experienta in programele Adobe Illustrator, Adobe Photoshop
- portofoliu obligatoriu
- studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
- dispus sa lucreze pe proiect

BENEFICII OFERITE

- plata pe proiect
- program flexibil
- implementare de acasa sau de la sediul agentiei

Improve Media este o agentie de promovare care propune o noua strategie de ascensiune a brandurilor, imbinand publicitatea, relatiile publice si marketingul.

Mai multe informatii despre noi vei gasi pe website-ul nostru www.improvemedia.ro si pe facebook www.facebook.com/improvemedia.im.