Graphic Designer

Digital Architect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
• Crearea de concepte vizuale si identitate vizuala
• Crearea de designuri de website, aplicatii de mobil si tableta
• Crearea de newslettere, bannere, landing pages, prezentari power point
• Crearea de diverse alte materiale de design

CERINTE

Cerinte:
• Experienta de minim 2 ani intr-un post similar
• Cunostinte medii/avansate Adobe Photoshop si Adobe Illustrator
• Interpretarea corecta a nevoilor de business ale clientului
• Bune abilitati de comunicare
• Deschidere la feedback si disponibilitatea de a ajusta designurile conform cerintelor
• Talent grafic, simt artistic
• Atentie la detalii
• Multi-tasking: gestionarea mai multor proiecte simultan
• Abilitatea de a lucra in echipa
• La curent cu trendurile de design internationale
• Limba engleza la nivel avansat
• Un portofoliu de design este necesar pentru sectionarea candidatilor

Echipa Digital Architect are o experienta de peste 5 ani in advertising si clienti valorosi gestionati de-a lungul anilor.