Graphic Designer

SC Glamour Outlet SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea conceptelor grafice pt diverse campanii de marketing (bannere, flyere s.a)
- spirit creativ si inovativ
- Prelucrarea fotografiilor de produs

CERINTE

Candidatul ideal arata cam asa:
- cunoaste Photoshop mai bine decat cei de la Adobe
- este familiar si cu marketingul si stie sa vanda gheata eschimosilor (nu este obligatoriu dar este un mare plus)
- stie ce inseamna UX si cu ce se ocupa (nu este obligatoriu dar este un plus)
- spirit creativ si inovativ;
- persoana responsabila, serioasa, cu spirit organizatoric;

BENEFICII OFERITE

Oferim un salariu atractiv, vei face parte dintr-o echipa dinamica si experimentata si de esti cel pe care il cautam vei primi respect, admiratie si incredere... si salar evident.

Asteptam cu interes CV la office@intonaco.ro

Brandul INTONACO s-a nascut in anul 2010 din pasiunea noastra pentru shopping, frumos si nevoia de a
impartasi aceasta pasiune. Suntem tineri dar nu ne lipseste experienta. INTONACO are in spate o echipa care lucreaza
de peste 5 ani in retail, logistica, comert si promitem sa aplicam tot ce am invatat pentru a schimba modul si conditiile in
care se consuma fashion-ul.