Grafician/Web Designer

FLY GO VOYAGER

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tiparituri (cataloage, pliante, reviste, prelucrare imagini etc.)
- creatie si machetare grafica
- cunostinte web reprezinta avantaj
- creare layout-uri pentru site-uri web
- realizare campanii newsletter
- creare logo-uri si/sau alte elemente de identitate vizuala
- verificare tehnica
- optimizarea machetelor in vederea tiparirii
- prelucrare / ajustare imagini

CERINTE

- experienta in domeniu min 3 ani de zile
- cunoasterea programelor: Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator , Excel, Corel Draw, Adobe InDesign, Adobe Elements si Adobe Lightroom
- cunostinte avansate de HTML 5, CSS 3, jQuery, Javascript
- cunostinte foarte bune de prelucrare imagini
- experienta in realizarea de layout-uri / machete grafice
- limba engleza (nivel mediu)
- creativitate, organizare, seriozitate, atentie la detalii
- respectarea termenelor limita
- creativitate şi originalitate
- interes către nou si imbunătăţirea continuă a activităţii
- orientare către eficienţă / rezultate
- spirit de echipă

BENEFICII OFERITE

Beneficii Oferite:
- mediu de lucru tanar
- salariul se negociaza in cadrul interviului, in functie de portofoliu

CV-urile impreuna cu portofoliul dumneavoastra (obligatoriu) se trimit la adresa: hr@fly-go.ro

Calatoriile inseamna placere, iar rezervarea lor inseamna alocarea unui interval de timp. Intr-o lume agitata, in care un minut are jumatate din secundele alocate in mod normal, un sistem rapid de rezervare de bilete de avion online conteaza. Si pentru ca vrem sa beneficiezi de tot ce-i mai bun, Iti alaturam langa bilet si camera de hotel, astfel incat, cu doar cateva clickuri sa-ti poti rezerva cele mai bune sejururi. Pentru cei care vor mai mult, consultantii nostri pot personaliza calatoria si iti vor pregati un sejur asa cum ti-l doresti.