Gia Sistem angajeaza Economist operare date contabilitate primara

Gia Sistem

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gia Sistem SRL, Microsoft Registered Refurbisher care opereaza 2 magazine in Slatina si unul online, isi mareste echipa!
Angajam pentru magazinul de produse IT din Slatina, jud OLT: economist pentru operare date de contabilitate primara

Vreti sa faceti parte din echipa Gia Sistem? Trimiteti CV-ul prin myjob sau la adresa de email de pe siteul Gia Sistem (cautati-ne pe google)

Cerinte economist pentru opearare date de contabilitate primara:
- Studii economice finalizate Finante/ Contabilitate;
- Experienta minim 2 ani in evidenta contabila
- Cunostinte temeinice de contabilitate
- Gindire analitica si sintetica, atentie distributiva;
- Bune cunostinte de operare PC ( Word, Excel, navigare internet);
- Capacitate de lucru in echipa; capacitate de comunicare si relationare bune; abilitati de lucru cu termene limita; capacitate de organizare a muncii; simtul responsabilitatii; diplomatie.
- Constituie avantaj cunoasterea limbii engleza, experienta in operatiuni intracomunitare deoarece Gia Sistem este importator de tehnica de calcul

CERINTE

- realizeaza operatiuni de contabilitate financiara specifice domeniului de activitate;

-inregistrarea in programul de contabilitate a documentelor primare: facturi, chitante; bonuri fiscale; deconturi;
- evidenta registrului de casa;
- intocmeste rapoarte catre management si asigura suport decizional;

BENEFICII OFERITE

- se ofera un pachet salarial motivant si un mediu de lucru civilizat, bine organizat
- poibilitatea de dezvoltare intr-o companie stabila care creste de la an la an intr-un ritm sustinut
- castigati experienta in contabilitatea din domeniul IT hardware

Multumim pentru atentia acordata anuntului nostru si speram sa va alaturati echipei Gia Sistem daca va recunoasteti experienta in enuntul de mai sus.

SC Gia Sistem SRL ofera servicii integrate IT, avand 13 ani de experienta in domeniul importului de tehnologie IT, cu peste 70.000 calculatoare second hand vandute din 2003 pana in prezent.

Asiguram solutii pentru diagnoza si imbunatatirea sistemului IT existent cu costuri minime. Ne recomanda exigenta clientilor nostri in alegerea furnizorului de echipamente IT: Jandarmeria Romana, Politia Judeteana Olt, Rolmis, Unimed, Unimineral, Nordic Group, Ascet si multe alte firme si organizatii locale si nationale.

Gia Sistem este importator direct de calculatoare second hand, laptopuri second hand, servere second hand, monitoare TFT, LCD, LED second hand, imprimante laser second hand si videoproiectoare second hand. In 2014 firma a importat peste 50 tone tehnologie IT second-hand branduri Dell, HP, Compaq si Fujitsu Siemens, Acer, Lenovo (IBM), Xerox, Samsung, Lexmark, Philips.