Ghizi colaboratori pentru un proiect turistic

SC W.D.P. IMOB S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam ghizi colaboratori pentru un proiect touristic in Bucuresti, Brasov, Timisoara, Sibiu si Cluj Napoca.

Candidatul ideal: locuitor al orasului, cunoscator al principalelor obiective turistice si ale istoriei locale, are abilitati foarte bune de prezentare in limba Engleza si/sau o alta limba de circulatie international (Franceza, Germana, Spaniola). Ghidul ideal este o persoana punctual, energica, inteligenta, care poate gestiona un grup de turisti straini pe parcursul unui tur de 2-3 ore.

CERINTE

Candidatii trebuie sa fie inteligenti, prezentabili, sa cunoasca orasul in care vor fi ghizi si sa aibe calitati de prezentare.
Cerinte:
- Studii superioare – avantaj
- Experienta anterioara in ghidaj, in special outdoor – avantaj
- Limba engleza foarte bine – obligatoriu
- Prezentabil si organizat
- Calitati de prezentare a obiectivelor turistice
- Cunoasterea orasului pentru care se doreste colaborare: Bucuresti, Brasov, Sibiu, Timisoara si Cluj Napoca
- Acceptare in regim de colaborare, disponibilitate la program prelungit si la modificari de program

BENEFICII OFERITE

Persoana cautata va lucra in regim de colaborare, in functie de numarul de tururi care se vor solicita.
Oferim:
- Training specific
- Tarif fix pentru fiecare grup si comision in functie de numarul de participanti la grup
- Decontarea cheltuielior necesare desfasurarii activitatii
Selectia se va face pe baza de CV si a prezentarii personale.