GHID TURISTIC - COLABORARE

SC ROYAL GENERAL TOUR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Insotirea turistilor pe parcursul excusiilor si circuitelor in tara sau strainatate.

CERINTE

- atestat de ghid eliberat de Ministerul Turismului/ Autoritatea de Control in Turism;
- cunoastere impecabila a unei limbi straine;
- experienta anterioara OBLIGATORIE;
- foarte bune cunostinte de istorie, geografie si cultura generala.

BENEFICII OFERITE

- participarea la info- tripuri externe;
- desfasurarea activitatii intr-un cadru modern, cu acces la tehnologiile din domeniu;
- posibilitati de dezvoltare a abilitatilor personale si a carierei, in domeniul turismului.

Agentia de turism Royal Tour s-a infiintat in anul 2013 in Bucuresti. Compania noastra urmareste o continua dezvoltare si extindere in orase importante din Romania. Avem sprijinul celor mai mari agentii de turism din Romania ce ne sunt partenere inca de la inceput.
Ne dorim sa devenim un important consultant de calatorie pentru clientii nostri, oferindu-le o gama diversificata de produse si servicii turistice.
Royal Tour isi propune sa castige respectul clientilor si angajatiilor prin calitatea pachetelor turistice si transparenta activitatii.