Ghid turistic Austria

IDEEA TOUR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Realizeaza impreuna cu referentul de specialitate pe destinatia Austria, produse turistice: circuite si/ sau sejururi pentru destinatia Austria,
* Analizeaza si propune tematica circuitului sau a sejurului,
* Insoteste grupurile de turism in Austria.

CERINTE

* Cunostinte temeinice privind istoria si geografia Austriei,
* Cunoasterea limbii engleze (obligatoriu),
* Constituie un avantaj cunoasterea limbii germana.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant + bonus/ comision.

Ideea Tour este o agentie de turism de tip tour-operator pe urmatoarele destinatii: Turcia, Grecia, Bulgaria, Croatia, Slovenia, Austria, Cehia, Slovacia si Ungaria.

Serviciile agentiei:
- rezervari de bilete de avion pe rute interne si internationale;
- rezervari la hoteluri din intreaga lume;
- cazari in hoteluri din Bucuresti si din tara;
- transferuri aeroport - hotel - aeroport,
- organizarea de excursii externe pentru grupuri si turisti individuali;
- vacante exotice, croaziere;
- programe de week-end;
- emitere de asigurari medicale.