GESTIONAR PRODUS FINIT

GRANDMOULIN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tine evidenta si controlul stocurilor de produse existente in depozit;
- efectueaza receptia produselor si pregateste comenzile pentru expediere in conformitate cu actele de insotire a marfii;
- participa si efectueaza inventarierea periodica a produselor din magazie;
- organizeaza si deruleaza eficient gestiunea stocurilor de produse finite utilizand metoda FIFO;
-organizeaza incarcarea operativa a produselor catre clienti in masinile de distributie respectand rutele prestabilite, in conformitate cu actele de insotire a marfii;
- are raspunderea integrala pentru pagubele produse in gestiune;
- coordoneaza personalul din subordine;
- tine evidenta, gestiunea si arhivarea documentelor de predare – primire;
- asigurarea respectarii conditiilor stabilite privind expunerea marfurilor;
- asigura ordinea in spatiile de depozitare.

CERINTE

- Studii medii
- Cunostinte de operare PC, MS Office – Excel, Word
- Permis Auto cat.B
- Experienta pe un post similar reprezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Tichete masa
- Transport

Productie de paine, prajituri si produse proaspete de patiserie