Gestionar/ Magazioner

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul se subordoneaza Sefului Departamentului Logistica si nu are persoane in subordine

Responsabilitati:
- gestionare materiale, produse, echipamente
- derularea activitatilor de depozitare, evidenta a materialelor, produselor, echipamentelor din depozite / magazii
- receptia, depozitarea, livrarea, evidenta produselor din depozit
- pastrarea integritatii materialelor, produselor, materiilor prime

CERINTE

Studii medii (liceu economic)
Minim 2 ani experienta pe o pozitie similara
Cunostinte PC: Word. Excel
Abilitati de organizare, planificare, spirit de initiativa, responsabilitate.

BENEFICII OFERITE

Beneficii: Salariul atractiv, bonuri de masa, prime

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale