GESTIONAR DEPOZIT PARAFARMACEUTICE JUNIOR - JILAVA,DEPOZIT - JUD ILFOV

TEAM ART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fiind la inceput de drum cel pe care il vom alege va ajunge in scurt timp sa aiba ca ACTIVITATI PRINCIPALE:

1.ASIGURA GESTIUNEA FIZICA A STOCULUI DE MARFA
Opereaza in stoc miscarile de marfa / Pastreaza documentele justificative legate de stocuri / Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa / Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordante intre stocul fizic si cel scriptic / Ofera informatii despre stocuri / Respecta legislatia de gestiune a stocurilor

2.INTRODUCE MARFA IN STOC IN BAZA DOCUMENTELOR DE INTRARE
Efectueaza operatiuni de intrare in stoc a marfii / Efectueaza receptia fizica a marfii la intrarea in magazia firmei / Raporteaza superiorului ierarhic diferentele intre marfa fizica si cea scriptica aparute la receptia ma?rfii la magazie / Verifica documentele la introducerea NIR-ului si semnaleaza eventualele neconcordante / inregistreaza, prelucreaza si pastreaza informatiile referitoare la situatia stocurilor / Raporteaza lunar rezultatele activitatii de gestiune a stocului

3.ASIGURA MISCAREA STOCURILOR
Efectueaza transferurile de marfa din stocul central in substocuri si retur / Pastreaza evidenta documentelor de transfer emise, cu semnaturile de predare/primire la zi / Emite avize de expeditie pentru marfurile ce parasesc firma, in conditiile prevazute de lege / Urmareste ca marfa introdusa in stocul central sa fie sigilata / Urmareste completarea de catre clienti a documentelor fiscale conform legislatiei / Listeaza documentele fiscale ce insotesc marfa si le transmite clientului / Preda marfa catre client conform documentelor emise

4.EXPEDIAZA MARFA CATRE CLIENTI
Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii

CERINTE

NIVEL DE STUDII: medii (diploma bacalaureat)
Cunostinte de contabilitate primara - gestiune stocuri
Cunostinte de operare PC (MS Office)

Experienta in domeniul cerut constituie un avantaj.

Aptitudine generala de invatare
Aptitudini de comunicare
Aptitudini de calcul
Aptitudinea de a lucra cu documente
Respectarea instructiunilor orale si scrise
Memorie vizuala
Spirit organizatoric
Capacitate de a lucra cu oamenii
Rezistenta mare la stres
Punctualitate
Fara antecedente penale

BENEFICII OFERITE

Salariul oferit este intre 800 RON
program 8.30-17.30 (luni-vineri)

Companie tanara care promoveaza valorile om-echipa in mediul cel mai adecvat calitatilor profesioanale dar si a celor personale.
Conteaza sa vrei ... sa poti vom avea grija sa inveti...