GESTIONAR DEPOZIT CU ACTIVITATI DE TELESALES - ZONA JILAVA, JUD ILFOV

TEAM ART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1.ASIGUR¿¿ GESTIUNEA FIZIC¿¿ A STOCULUI DE MARF¿¿
2.INTRODUCE MARFA ¿¿N STOC ¿¿N BAZA DOCUMENTELOR DE INTRARE
3.ASIGUR¿¿ MI¿¿CAREA STOCURILOR
4.EXPEDIAZ¿¿ MARFA C¿¿TRE CLIEN¿¿I
5.DESFASOARA ACTIVITATI DE TELESALES

CERINTE

-Cuno¿¿tin¿¿e de contabilitate primar¿¿
-Cuno¿¿tin¿¿e de operare PC (MS Office)
-Aptitudine general¿¿ de ¿¿nv¿¿¿¿are
-Aptitudini de comunicare
-Aptitudini de comunicare la telefon
-Aptitudini de calcul
-Aptitudinea de a lucra cu documente
-Respectarea instruc¿¿iunilor orale ¿¿i scrise

BENEFICII OFERITE

Salarizarea este ¿¿n conformitate cu prevederile interne ale societ¿¿¿¿ii. La venitul realizat fix se adauga comisioane pentru activitatea de telesales conform procedurilor interne ale societatii.

Venit fix 125 Euro.
Venit variabil in functie de numar clienti/vanzari
se poate ajunge usor la 1000 RON.

Sediul firmei este in Comuna Jilava, Jud Ilfov
Se asigura transportul de la metrou Eroii Revolutiei la sediu si inapoi.

Program 8.30-17.30 de luni pana vineri.

Companie tanara care promoveaza valorile om-echipa in mediul cel mai adecvat calitatilor profesioanale dar si a celor personale.
Conteaza sa vrei ... sa poti vom avea grija sa inveti...