Gestionar depozit

Pure Aquamin

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Coordoneaza si raspunde de activitatea de receptie, depozitare, pregatire marfa in vederea livrarii, retururi, inventare partiale si inventare generale;
-Analizeaza rotatia stocurilor si propune solutii de optimizare a stocurilor din depozit;
-Opereaza miscarile fizice si scriptice in baza documentelor respectand procesul FEFO in procesul de manipulare a marfurilor precum, procedurile companiei si cerintele legislative;
-Gestioneaza si raspunde de stocurile din depozit;
-Colecteaza selectiv deseurile si le preda catre contractori agreati;
-Participa activ la toate operatiunile din depozit;
-Impreuna cu angajatii din subordine asigura curatenia si ordinea din depozit si din exteriorul acestuia.

CERINTE

-Studii medii;
-Experienta de minim 2 ani in activitatea de gestiune;
-Capacitate de planificare si organizare, capacitate de a lua decizii independent, capacitate de analiza si sinteza;
-Personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate şi eficienta; spirit deorganizare, planificare,control;
-Integrare si lucru in echipa;
-Flexibilitate, entuziasm, creativitate si spirit de initiativa;
-Atasament fata de valorile companiei;
-Abilitati de utilizare MsOffice (Excel si Word) si sistem CRM GESTIUNE.

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa profesionista;
Pachet salarial, in acord cu politicile si obiectivele companiei;
Pregatire profesionala continua;

Produsul IQ AQUA reprezintă una dintre sursele de apă importante din bazinul hidrografic Ploştina - afluent pe partea dreaptă a Slănicului de Buzău.