GESTIONAR

CLINICA ROMGERMED S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Opereaza in stoc miscarile de marfa
- Efectueaza lunar inventarul stocului de marfa
- Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei
- Verifica documentele la introducerea NIR-ului si semnaleaza eventualele neconcordante
- Emite avize de expeditie pentru marfurile ce parasesc firma, in conditiile prevazute de lege
- Preda marfa catre client conform documentelor emise
- Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii
- intocmeste necesarul de materiale folosite pentru expeditia marfii

CERINTE

-studii medii sau superioare
-cunostinte de legislatie gestiune stocur
-spirit organizatoric
-operare calculator
-abilitati de comunicare
-adaptare la munca in echipa
-rezistent la stres

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic;
- oportunitati de dezvoltare a carierei

Medical Group RomGerMed este singurul lant de centre medicale cu acoperire nationala.
Medical Group RomGerMed deserveste peste 300 000 de abonati din toata tara grupati in peste 2500 de societati comerciale printre care amintim Carrefour Romania, Electrica Muntenia, Primaria Capitalei, Protocolul de Stat, etc.