Gestionar

Casa Rusu SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea economica si administrativa a depozitului de marfuri, respectand procedurile agreate de firma;
- Asigura gestiunea fizica a stocului de marfa;
- Introduce marfa in stoc pe baza documentelor de intrare;
- Asigura miscarea stocurilor;
- Efectueaza inventarele periodice si anuale;
- Raspunde patrimonial in temeiul art. 273 din Codul Muncii pentru orice lipsuri de produse si/sau bani (daca este cazul) din gestiunea sa conform angajamentului de plata.

CERINTE

Candidatul ideal
- Cel putin studii medii absolvite;
- Bune cunostinte de contabilitate primara si de legislatie gestiune stocuri;
- Preferabil 2 ani de experienta intr-un post similar;
- Excelent spirit organizatoric, atentie concentrata si distributiva;
- disponibilitate de a lucra in schimburi.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate de angajare intr-o companie stabila;
- Salariu fix+bonuri de masa+alte bonusuri.

Societate infiintata in 1994 avand ca obiect de activitate productia de mobilier din PAL melaminat de serie mare, RUS SAVITAR este ca marime al doilea producator pe acest segment din Romania. Unitatea de productie a fabricii RUS SAVITAR este dotata cu cea mai moderna linie tehnologica din sud-estul Europei, cu o capacitate totala de productie de 18000 de garnituri de mobilier pe luna, activitatea de productie desfasurandu-se pe o suprafata de 100000 mp, unitatea de productie aflandu-se in localitatea Dudestii Noi, la 15 km de Timisoara. CASA RUSU reprezinta divizia de retail a companiei RUS SAVITAR, avand magazine cu suprafete cuprinse intre 1000 si 4500 mp deschise orase precum: Arad, Bistrita, Brasov, Bucuresti, Buzau, Cluj Napoca, Constanta, Deva, Oradea, Piatra Neamt, Pitesti, Ramnicu Valcea, Sibiu, Slatina, Suceava, Targu Jiu, Timisoara. Pentru mai multe detalii vizitati site-ul nostru: www.mobilacasarusu.ro