Gestionar

S.C Cumpana Waters S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

 răspunde de buna desfăşurare a operaţiunilor de mişcare a mărfurilor (recepţie, manipulare, depozitare, eliberare/livrare);
 răspunde de organizarea gestiunii din punct de vedere al evidenţei, al documentelor de intrare/ieşire şi de organizarea activităţii de recepţie, depozitare şi eliberare a mărfurilor;
 urmăreşte ca marfa introdusă în stoc să corespundă din punct de vedere cantitativ şi calitativ;
 răspunde de etichetarea bunurilor depozitate şi de utilizarea eficientă a spaţiului de depozitare a mărfurilor;
 pregateşte materialele pentru livrare;
 completează documentele justificative legate de stocuri;
 realizează periodic inventarul mărfurilor din depozit;

CERINTE

minimum 2 ani experienţă
cunoştinţe pachet Office - nivel avansat
cunoştinţe în domeniul logistici
cunoştinţe de operare programe gestiune (constituie un avantaj)
competente in gestionarea unui stoc de materiale voluminose şi diverse
persoană organizată, meticuloasă, responsabilă
excelente abilităţi de comunicare

BENEFICII OFERITE

transport asigurat de la metrou Obor si Costin Georgian