Generalist Resurse Umane

CONSULTEAM ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam Generalist Resurse Umane pentru clientul nostru, jucator important de pe piata de retail international care doreste sa-si extinda echipa de HR din Magazinele din Bucuresti.
Daca esti o persoana energica, cu o atitudine diplomata si orientata spre rezultate si iti doresti o cariera intr-o multinationala, asteptam Cvul tau pe adresa crascu@consulteam.ro
- Intocmire/verificare documente (CIM, acte aditionale, adeverinte, incetare CIM, decizii interne);
- Mentine relatia cu departamentul Resurse Umane din sediul Central, cu furnizorii de servicii si este interfata cu salariatii magazinului;
- Centralizeaza situatia concediilor si corecteaza erorile de pontaj;
- Raporteaza periodic catre departamentul central de HR si catre Directorul Magazinului;
- Organizeaza activitatile de Training din magazin;
- Participa activ la activitatile de recrutare pentru personalul magazinului;
- Asigura support pentru activitatile de evaluare a performantei si de dezvoltare.

CERINTE

- Minim 2 ani experienta in departametul HR;
- Studii superioare;
- Cunostinte solide de legislatia muncii;
- Limba engleza;
- MS Office (Excel, Word, Outlook – nivel aprofundat);
- Persoana diplomata si orientata spre rezultate;
- Capabil sa lucreze eficient singur, dar si in

Recruiting Agency. ConsulTeam is part of VEDIOR GROUP. We offer our clients a broad range of professional services, including: HR Consulting, Personnel Recruitment, Executive Search, Training , Payroll & Personnel Administration. We seek motivated people whose attitude and problem-solving skills show strong potential for success.