FUNCTIONAR RECUPERARE CREANTE

PROVIDENT FINANCIAL ROMANIA IFN

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmirea rapoartelor de activitate
-aflarea de noi date de contact ale clientilor
-urmarirea platilor
-gestionarea sarcinilor administrative aferente departamentului (de ex. rechizite)
-transmiterea de notificari scrise clientilor in vederea colectarii creantelor

CERINTE

-cunostinte avansate de Excel
-cunostinte bune de operare PC (Word, Internet Explorer)
-persoana organizata
-atentie la detalii
-spirit de echipa
-disponibilitate pentru program flexibil de lucru

BENEFICII OFERITE

-training intern
-oportunitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala
-pachet salarial motivant

Provident Financial Romania este o institutie financiara nebancara inregistrata in Registrul General al Bancii Nationale a Romaniei si specializata in acordarea de imprumuturi de valoare mica, pe termen scurt, direct la domiciliul clientilor. Compania este parte a grupului britanic International Personal Finance (IPF), lider international in furnizarea de credite de consum la domiciliu. IPF are peste doua milioane de clienti si peste 5.000 de angajati care lucreaza impreuna cu aproximativ 30.000 de reprezentanti in sapte tari, pe doua continente.
Provident Financial Romania si-a inceput activitatea in aprilie 2006 printr-o operatiune pilot in Bucuresti.