Functionar in activitati comerciale si administrative

Miral Instal Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia cererile de oferta; Completeaza Registrul de evidenta a cererilor de oferta; Elaboreaza si semneaza contractele; Completeaza comenzile de proiectare pentru lucrarile contractelor si le preda la compartimentul proiectare; Intocmeste rapoarte, situatii de lucrari, deconturi referitoare la contractele aflate in derulare; Acorda consultanta clientilor in vederea obtinerii solutiei de alimentare de la DGSR.

CERINTE

Seriozitate/ responsabilitate, loialitate, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva. Spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie; etc.
Studii medii sau universitare.

BENEFICII OFERITE

Salariu + bonusuri lunare in functie de performante
Prima Paste si Craciun
Loc de munca sigur .

Miral Instal Company are o experiență de mai bine de 20 ani în domeniul rețelelor edilitare, experiența ce a condus la creșterea nivelului de specializare, cat si la extinderea gamei de lucrări și servicii.

Colectivul este compus din aproximativ 100 de angajați, fiind mereu la curent cu cele mai noi apariții in domeniul tehnologiei pe care o utilizam si orientat spre perfecționare și creșterea competențelor.