Functionar in activitati comerciale si administrative

Miral Instal Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia cererile de oferta; Completeaza Registrul de evidenta a cererilor de oferta; Elaboreaza si semneaza contractele; Completeaza comenzile de proiectare pentru lucrarile contractelor si le preda la compartimentul proiectare; Intocmeste rapoarte, situatii de lucrari, deconturi referitoare la contractele aflate in derulare; Acorda consultanta clientilor in vederea obtinerii solutiei de alimentare de la DGSR.

CERINTE

Seriozitate/ responsabilitate, loialitate, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva. Spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie; etc.
Studii medii sau universitare.

BENEFICII OFERITE

Salariu + bonusuri lunare in functie de performante
Prima Paste si Craciun
Loc de munca sigur .

Firma isi desfasoara activitatea in domeniul constructiilor (retele si instalatii gaze naturale, apa/canal, termice, sanitare,refaceri rutiere) inca din anul 2003.