FUNCTIONAR ECONOMIC ??? GESTIUNE (NAVETA IN Jud. CALARASI)

ADD VALUE SERV

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru e un important grup de firme din domeniul agri-business, cu divizii de cercetare, productie, distributie, retail, farma.

Responsabilitatile postului cuprind:
- intocmire avize de expeditie (de insotire marfa) pentru produsele transportate catre punctele de lucru/clienti, in baza comenzilor primite
- intocmire zilnica NIR-uri
- urmarire zilnica stocuri
- urmarire fise de magazie
- descarcare gestiune materii prime, materiale auxiliare
- intocmire situatii centralizatoare pentru descarcarea de gestiune
- verificare inregistrari in programul de gestiune cu inregistrarile din contabilitate

CERINTE

- Rigoare, exactitate, corectitudine, spirit practic, perseverenta
- Utilizare programe de contabilitate-gestiune
- Operare MS Office (word, excel, internet explorer)
- Disponibilitate deplasare zilnica in Jud. Calarasi cu transport asigurat de companie

DESCRIEREA FIRMEI

Add Value Serv (www.sandler-ro.com)
Expertiza in recrutare, training si consultanta.

Lucram pentru companii determinate sa fie in top 3 in domeniul lor de activitate prin calitatea angajatilor recrutati, prin trainingurile oferite angajatilor existenti, si prin remodelarea politicilor comerciale, de marketing si financiare, companii care se bazeaza pe un management performant si pe motivarea corespunzatoare a angajatilor realizand o retentie pe termen lung prin sustinerea dezvoltarii profesionale. Cautam in permanenta profesionisti si "tinere sperante" pentru domenii precum:
- servicii medicale (medici, asistente medicale etc.)
- proiectare in constructii pe proiecte mari (arhitecti, ingineri constructori, project manageri, directori de investitii etc.)
- agribusiness (productie, marketing, vanzari, ferme etc.)
- FMCG (vanzari, marketing etc.)
- consultanta in obtinerea de fonduri structurale
- manageri dornici si capabili sa faca fata unor provocari de business
- oameni de vanzari care stiu sa faca diferenta in piata

Trimite CV cu poza si asteptari salariale si afla mai multe despre aceasta oportunitate. Candidatii selectati vor fi contactati in urmatoarele 4 saptamani.