FUNCTIONAR ECONOMIC

SC GIFAN STRONG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Intocmeste o situatie a delegatiilor deductibile si nedeductibile a tuturor conducatorilor auto care efectueaza curse zilnic in decursul unei luni calendaristice.
• Verifica si calculeaza numarul de calatori inscris in grafice de dispecerii de la capat de linie in vederea calcularii comisionului.
• Elibereaza fise de incasare zilnic, pentru toate masinile care circula pe rutele companiei.
• Intocmirea unei situatii in ceea ce priveste fisele de incasari zilnice returnate de catre conducatorii auto
• Verifica concordanta si corectitudinea copletarii talanelor speciale de calatorie atasati la foi.
• Tine evidenta taloanelor speciale de calatorie in format electronic, intocmeste in dublu exemplar si depune un dosar la M.T.
• Tine evidenta si intocmeste situatii privind bilete cumparate in urma rezervarilor efectuate on-line, pe site-ul societatii.
• Centralizarea monetarelor in format electronic si pregatirea acestora pentru indosarierea in contabilitate.
• Verificarea concordantei totalurilor acestora cu sumele primite de la persoana desemnata cu operarea foilor de parcurs din ziua respectiva.
• Inregistreaza, arhiveaza si tine evidenta corespondentei cu Autoritatea Rutiera Romana;
• Inlocuieste in zilele libere si in concediul de odihna persoana care este titular la caseria societatii si raspunde de efectuarea atributiilor specifice pentru zilele respective.

CERINTE

• Cunostiinte operare PC.
•. Studii medii.
• Experienta in lucrul cu bani reprezinta avantaj.
• Contabilitate primara

BENEFICII OFERITE

• Tichete de masa.
• Telefon de serviciu in reteaua Orange.
• Transport gratuit pe traseele companiei.
• Salariu oferit 1000 lei net.
• VA RUGAM CITITI CU ATENTIE INCLUSIV PARTEA DE SALARIZARE SI APLICATI DOAR DACA SUNTETI INTERESATI.

Companie transport persoane, cu capital privat romanesc. Compania noastra se ocupa cu transport de persoane pe baza de grafic de circulatie, activand in domeniul transporturi de peste 11 ani. In cei peste 11 ani de activitatea compania noastra a sesizat necesitatile persoanelor si a incercat sa comercializeze produse cat mai aproape de cele solicitate de catre clientiI.