Functionar Economic

Office Promotional S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Introducerea comenzilor de achizi¿ie a marfurilor in programul informatic; alte operatiuni conexe importurilor
Intocmirea documentelor primare privind miscarea marfurilor( bonuri de consum, avize de expeditie, facturi fiscale)
Intocmirea diverselor situatii privind miscarea marfurilor
Reglementarea statutului mostrelor aflate la clienti
Efectuarea inventarierii marfurilor, alaturi de comisia de inventariere, la termenele prevazute de legislatia in vigoare
Evidentierea corectiilor rezultate in urma inventarierii
Urmarirea si eviden¿ierea in programul informatic a plusurilor si minusurilor constatate de Gestionar Depozit la receptia marfii

CERINTE

Studii superioare in domeniul economic - contabilitate si informatica de gestiune
Experienta in domeniu minim 2 ani
Cunostinte avansate operare PC ( Word, Excel), soft de contabilitate( avantaj SCALA)
Abilitati de comunicare, initiativa, deschidere, implicare; persoana responsabila, organizata

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv
Mediu de lucru motivant

OFFICE PROMOTIONAL - importator si distribuitor de produse promotionale