Functionar Administrativ/Magazioner

IMSAT SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia se subordoneaza Managerului de Proiect si nu are persoane in subordine

- Preia comenzile din santiere si le transmite catre DAL sau catre alti furnizori de materiale/echipamente
- Urmareste comenzile pana la ajungerea la destinatie (santiere)
- Realizeaza bonurile de consum
- Mentine gestiunea echipamentelor departamentului (bormasine, flexuri etc)
- Gestioneaza intrarile/iesirile din magazie
- Raporteaza sefului ierarhic superior situatia comenzilor; respective a echipamentelor pe care le are in

CERINTE

- Minim 2 ani experienta pe o pozitie similara
- Studii medii absolvite
- Buna cunoastere a MS Office (Word, Excel), Outlook Express, Internet
- Atentie la detalii, capacitate de analiza si sinteza, spirit de echipa, cunostinte tehnice
- Proactiv, atitudine pozitiva, seriozitate
- Capacitate de asimilare si dorinta de acumulare de noi cunostinte

BENEFICII OFERITE

- Se ofera un mediu de lucru placut si un salariu atractiv.

Numai candidatii selectati vor fi contactati

DESCRIEREA FIRMEI

Integrator de servicii industriale:
- proiecte la cheie in industria cimentului, infrastructura telecomunicatii, echipamente electrice si de automatizari, retele voce-date, sisteme de securitate, confectii si structuri metalice
- antreprenor general constructii civile si industriale