FRONTEND DEVELOPER

S.C. Netbridge Services S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea unei solutii de ecommerce pe baza de specificatii pentru platforma mobile web auto.ro si aplicatia auto.ro.
- Mediu de lucruintr-o echipa tanara si dinamica
- Salariu competitiv, beneficii
- Facilitatigratuitesala de sport & servicii masaj gratuit profesional

CERINTE

- Minim 3 ani experienta in Frontend Development
- Cunostinte solide ANGULAR 2 si BootStrap
- HTML 5 / CSS 3 / JS / Ajax
- Programarea OOP, expertizadovedita in arhitectura software si experienta in proiectarea / implementarea de aplicatii web complexe
- Utilizare SVN/GIT
- Experienta cu tehnologii server side
- Dorinta de a fi la curent cu tehnologiile de ultima ora din domeniul frontend development, abilitate de a invata technologii si produsenoi, intelegereaimpactuluiaspurasistemelorexistentesiviitoare
- Persoana responsabila, independenta, atenta la detalii, inovativa.

Constituie un avantaj
- Experieneta in construirea interfetelor compatibile cu device-urile mobile
- Cunostinte de dezvoltareaplicatii mobile Android / iOS
- Experienta in dezvoltarea de sisteme ecommerce

Dezvoltam cu pasiune platformele Auto.ro si Myjob.ro pentru cei peste 1 milion de utilizatori.
Netbridge Services face parte din grupul de investitii www.nchcapital.com.