FRONT DESK ASSISTANT

Asociatia PartNET - Parteneriat pentru Dezvoltare Durabila

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Task-uri administrative de suport si secretariat, ofera suportul necesar pentru operatiunile de: copiere, scanare, indosariere, arhivare, introducere date etc
 Gestionarea documentelor interne si de corespondenta
 Inregistreaza documente atat fizic cat si electronic
 Preluarea apelurilor telefonice
 Organizarea intalnirilor de afaceri, a evenimentelor companiei, activitati de protocol
 Organizarea agendei zilnice
 Asigura necesarul administrativ si de birotica/papetarie si mentine stocul
 Traduceri.

CERINTE

 Prezenta agreabila
 Atitudine pozitiva, entuziasm
 Abilitati foarte bune de comunicare si relationare
 Atentie sporita
 Spirit de echipa
 Persoana organizata si responsabila, atenta la detalii
 Rezistenta la stres
 Capacitate de invatare rapida
 OBLIGATORIU: cunoasterea limbii Engleze – nivel avansat scris si vorbit. Cunoasterea limbii italiene va fi considerata un avantaj
 OBLIGATORIU: Cunostinte avansate de operare in MS Office (obligatoriu Word si Excel).

Selectia pentru interviu se va face numai in functie de CV insotit de scrisoare de motivatie.
Se accepta doar CV-urile in format Europass cu poza.
Așteptăm CV-urile dvs. pe adresa de e-mail recrutare@partnet.ro sau la nr. de fax: 031.425.64.25.

BENEFICII OFERITE

 Pachet salarial motivant, adecvat experientei si responsabilitatilor;
 Posibilitatea de a lucra într-un mediu profesionist și dinamic.
 Posibilitate de dezvoltare profesională și personală.

Asociatia PartNET - Parteneriat pentru Dezvoltare Durabila este persoana juridica romana de drept privat, cu scop nepatrimonial, nonprofit, neguvernamentala si independenta, avand misiunea de a contribui la dezvoltarea durabila pe plan economic, social si cultural, la nivel local, regional şi national, în mediul urban şi rural, care implementeaza proiecte finantate din fonduri europene.