Frizer cosmetica veterinara (catei/pisici)

Perfect Pet Salon SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajatul lucreaza full time in salonul nostru dedicat cosmeticii pentru animalute.

Responsabilitatile sunt:
-Tunsul / cosmetizarea animalutelor
-Vanzarea in Pet Shop
-Preluarea programarilor pentru clientii noi
-Mentinerea curateniei in spatiul de lucru
-Alte activitati specifice

CERINTE

OBLIGATORIE experienta in tunsul animalelor.

Dorinta si placerea de a invata tunsori elegante si a produce rezultate foarte placute estetic. ( nu doar tunsori igienice specifice veterinarilor).
Studiile in domeniul veterinar reprezinta un avantaj, dar experienta/priceperea in tuns este mai importanta.

Persoana tanara, aspect placut, cu disponibilitate pentru program de lucru full time / 6 zile.

BENEFICII OFERITE

Salariu 1000-1200 lei in functie de experienta si performanta.
Pastrarea locului de munca pe perioada iernii.
Colectiv tanar, mediu de lucru foarte placut, clienti cu stare materiala peste medie.

DESCRIEREA FIRMEI

Salon de cosmetica pentru catei & pisici si pet shop.
Perfect Pet este cel mai popular salon de pe online (>10.000 fani pe Facebook) si unul din putinele saloane din Bucuresti dedicate special cosmeticii.
Echipamentele sunt moderne si speciale pentru cosmetica animalute, spatiul de lucru este foarte elegant, iar intreg salonul are dedicat un spatiu de peste 80mp.