Frizer canin

Yorkiesland

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Servicii de infrumusetare de cea mai buna calitate, atat tehnic cat si estetic;

- Tuns normal si specific pe diverse rase la caini ( cunostinte minime ), indiferent de talie

- Tuns pisici

- Cosmetica ( curatat urechi, taiat unghii, vidat glande )

CERINTE

Persoana cu experienta de minim 1 an in frizerie si cosmetica canina si felina, serioasa, amabila, responsabila, rabdatoare si atenta la detalii, intuitiva, dar si vesela si cu prezenta de spirit. Obligatoriu cu dragoste pentru animale si careia sa-i placa jobul ales, dornica de a acumula cunostinte noi si de dezvoltare profesionala pe aceasta linie.
Constituie avantaj atestatul de Groomer sau diploma de Coafor canin.
Studiile superioare nu sunt obligatorii.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant (carte de munca, salariu fix, comision din incasari, bonusuri in functie de realizari versus obiective, pentru servicii si vanzari de produse);

- Contract de munca pe termen lung in conditiile respectarii obligatiilor de serviciu;

- Instrumente / accesorii de lucru puse la dispozitie de companie;

- Pregatire profesionala continua;

- Lucrul in cadrul unei echipe de profesionisti.

- Conditii de munca excelente

Salon de infrumusetare canina, magazin hainute catei la comanda.