Frigotehnist

DAAS International Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Diagnosticarea si rezolvarea deficienţelor de funcţionare a instalaţiei frigorifice;
• Activitati de mentenanta si revizie tehnica a instalaţiei frigorifice;
• Punerea/ scoaterea în si din funcţiune a instalaţiei frigorifice;
• Efectuarea de montaje de echipamente in parametrii de calitate, conform cartii tehnice a utilajelor;
• Raspunde de calitatea reparatiilor efectuate;

CERINTE

• Calificare profesionala ca frigotehnist;
• Cunostinte tehnice in domeniul frigului comercial si industrial;
• Experienta de min. 1-2 ani pe o pozitie similara;
• Cunostinte de operare PC;
• Capacitate de diagnoza tehnica rapida;
• Orientare catre client;
• Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
• Atentie la detalii si atentie distributiva;
• Capacitate de a lucra in echipa;
• Permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

• Tichete de masa/ diurna, cazare si transport asigurate;
• Tichete cadou de sarbatori;
• Laptop;
• Masina de serviciu;
• Telefon;
• Training on the job.

Vanzare, montaj si servisare echipamente profesionale HoReCa, frig comercial si industrial, shopfitting, rafturi comerciale si industriale, mobilier