Freelancer - Online Business Developer

Allso Net Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvolta baza de clienti a companiei si asigura promovarea serviciilor companiei in mediul online
- sustine prezentari ale serviciilor companiei si contribuie la imbuntatirea acestora
- urmareste evolutia vanzarilor si accesarilor pe site-urile companiei

CERINTE

- persoana dinamica, independenta, non conformista
- spirit intreprinzator, antreprenorial
- capabil sa duca proiectele la bun sfarsit
- bun cunoscator al limbii engleze
- constituie avantaj cunoasterea limbilor bulgara, rusa, maghiara
- profesionalism
- prezenta in mediul online, rezultate in promovarea si dezvoltarea de proiecte online (facebook, twitter, google plus, etc)
- cunostinte de baza SEO

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de dezvoltare pe termen lung si implicare in proiecte la nivel international
- bonusuri de performanta

Contractul va fi de colaborare sau contract comercial, in situatia candidatilor care au inregistrat PFA.

Viziunea Allso Net Consulting SRL este de a crea una dintre cele mai puternice comunitati pentru dezvoltare personala, profesionala si coaching. Ne dorim sa devenim una dintre principalele surse de informatie profesionala privitor la leadership si antreprenoriat din Romania si un punct de reper pentru toti cei care doresc sa isi inceapa propria afacere.