Fotograf Studio - Internship platit

HR by Matematika Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fotografie Studio

-Vei invata care sunt elementele esentiale pentru realizarea unei fotografii reusite.
-Vei invata sa lucrezi cu luminile de studio pentru fotografia de produs si de model.
-Vei invata sa realizezi o imagine comerciala.
-Vei invata sa folosesti un aparat foto DSLR la potentialul maxim.
-Iti vei dezvolta atentia la detalii.

Post-procesare

-Vei invata sa folosesti Adobe Lightroom pentru a sorta si retusa fotografiile realizate in studio.
-Vei invata sa folosesti Adobe Photoshop pentru retusuri avansate.

Perioada de Internship dureaza o luna si este platita.

CERINTE

Pe cine cautam?

-Trebuie sa fii tanar, ambitios si pasionat de fotografie.
-Trebuie sa inveti repede o serie de notiuni de baza in fotografia de studio.
-Vei lucra intr-un mediu dinamic, unde trebuie sa te adaptezi natural la un ritm accelerat.
-Trebuie sa cunosti bine limba engleza, vorbit si scris.

BENEFICII OFERITE

Avantaje

-Vei lucra intr-un mediu ideal pentru dezvoltarea ta profesionala, alaturi de o echipa tanara si inteligenta.
-Programul este intre 11:00 si 18:00 (7h din care 1h pauza).
-Potentialul angajarii dupa perioada de Internship Platit.

Credem în simplitate, în moduri naturale de a face lucruri mari, care poate par dificile la prima vedere. În același timp, credem în sinceritate și transparență completă – un client informat este un client mulțumit.

Cu aceste principii la bază, vrem să oferim imaginea perfectă tuturor, într-un mediu profesionist, la un preț accesibil oricui.

Mai multe detalii despre noi veţi găsi pe www.mtmtka.com sau la www.facebook.com/MatematikaMedia.