Fotograf Full-Time

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Charm Studio cauta un super-fotograf, care sa se integreze perfect in echipa! :-)

Cum trebuie sa fii tu:

- cu o creativitate si un simt estetic ridicat

- sa ai atentie sporita la detalii

- serioasa si punctuala

- cu o atitudine pozitiva, amabilitate si perseverenta

Asadar, nu trebuie sa fii experta in fotografie, dar trebuie musai sa iti placa arta! :-)

CERINTE

- pregatirea materialelor/aparaturii necesare

- selectarea echipamentului necesar

- folosire / intretinerea aparatelor / accesoriilor foto in conditiile recomandate de firmele producatoare

- pregatirea si fotografierea modelului in diferite variante

- prelucrarea imaginilor digitale in Photoshop

BENEFICII OFERITE

BENEFICII OFERITE:
Avem o echipa tanara, dinamica si competitiva, iar tu iti vei desfasura activitatea intr-un mediu de lucru placut si antrenant. In plus, lucrezi alaturi de profesionisti, asa ca ideile tale vor fi incurajate si apreciate.

Ce mai astepti? Daca esti o fire comunicativa, vesela si te stii cu un vibe bun, asteptam CV-ul tau! Abia asteptam sa te cunoastem!