Fotograf

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul presupune realizarea sarcinilor impuse de firma. Se cere punctualitate maxima si profesionalism.

CV-urile trimise trebuie sa contina date exacte despre aparatura foto cu care aplicantul este familiarizat cat si o descriere a oricaror posturi anterioare care au presupus utilizarea ei.
Orice cv care nu va contine aceste date va fi ignorat.
Prezentarea de lucrari relevante in cadrul interviului prezinta un avantaj.

CERINTE

Experienta de lucru cu aparatura foto, preferabil profesional.
Desi specilizarea se va face lalocul de munca, se cere totusi o minim a cunoastere a aparaturii tip SLR sau DSL (nu are relevanta modelul, firma sau anul fabricatiei)

BENEFICII OFERITE

Angajat cu carte de munca, program permanent, pachet salarial complex, inclusiv bonusuri, specializari si cursuri, lucrul cu aparatura moderna intr-un mediu de lucru tanar si dinamic. Suntem profesionisti si asteptam printre noi un profesionist!