Florist/ decorator floral in florărie

Ok Flora International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descriere Job:
- realizarea aranjamentelor si buchetelor florale dupa poza si/sau retetar
- intretinerea florilor si plantelor
- evidenta stocurilor
- incasarea banilor si utilizarea casei de marcat
- mentinerea curateniei in interiorul magazinului
- detalii suplimentare la telefon 0771311028

CERINTE

Cerințe candidat:
-persoana placuta, manierata, cu bune abilitati de comunicare
- atenta la detalii si constiincioasa in respectarea procedurilor de lucru
- persoana centrata pe sarcina, capabila sa lucreze eficient atat singura cat si in echipa
- cunostinte in design floral (buchet in spirala, aranjamente in burete)
- punctualitate, seriozitate, integritate

BENEFICII OFERITE

Florărie tip atelier

Creăm buchete și aranjamente florale pentru orice ocazii. Amenajăm cu flori și compoziții florale locuri protocolare: recepții, birouri, săli de conferință. Creăm buchetul miresei și toată gama de produse specifice unei nunți. Pregătim crâșme și decor floristic pentru botez și cumetrie. Aducem buchete și compoziții pentru evenimente corporative. Facem coroane și buchete pentru funerarii.