Florar decorator

Unic Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Realizarea de buchete si de aranjamente florale pentru toate ocaziile - buchete personale, aranjamente corporate, nunti sau botezuri pentru o florarie online care efectueaza comenzi in Bucuresti. De asemenea, angajatul se va implica si in achizitionarea materiei prime de la furnizorii alesi de catre angajator.

CERINTE

Experienta de minimum un an in domeniul aranjamentelor florale. Principalul atu al viitorului angajat va fi indemanarea si creativitatea. Interviul de angajare va consta in realizarea unui aranjament floral ales de catre angajator.
Comunicativ, serios si adaptabil la orice cerinta, dornic de munca in echipa, imaginatie bogata, simt estetic dezvoltat.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri si prime in functie de realizari, posibil masina de serviciu, decontare transport.

Companie specializata in realizarea si comercilizarea aranjamentelor florale pentru orice ocazii - personale, corporate, nunti, botezuri in Bucuresti si in tara.