Flash Developer

Active Soft SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare si mentenanta Bannere, RIA, Games, aplicatii online pentru unele dintre cele mai mari proiecte web din .ro

CERINTE

Cunostinte avansate Flash Proffesional (CS4, CS5)
Minim 1 an experienta in programarea Action Script 3.0
Cunostinte medii HTML/XML/PHP/JavaScript
Cunostinte medii de Adobe Photoshop si Adobe Illustrator
Constituie un avantaj cunoasterea Arhitecturii MVC Pattern pentru AS3.0
Atent la detalii
Responsabil si cu spirit de initiativa
Capabil sa respecte termene limita
Capabil sa lucreze atat cu design propriu cat si cu design propus de Lead Designer, dupa un scenariu dat

BENEFICII OFERITE

Se ofera beneficii suplimentare precum acces gratuit la sala de fitness si acces la cabinet de masaj

DESCRIEREA FIRMEI

Media Online Services
Infiintata in 2001 Active SOFT a crescut de la 2 la peste 200 de angajati si colaboratori, care dezvolta 20 de proiecte online.
- Suntem prezenti in 11 categorii stabilite de Trafic.ro
- Detinem 9 proiecte in top 3 audienta pe categorii conform Trafic.ro
- 4 milioane de vizitatori unici absoluti ne viziteaza lunar site-urile conform Trafic.ro