fiziokinetoterapeut / kinetoterapeut / tehnician masseur / maseuza

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Centru de intretinere corporala angajeaza persoane pentru postul de masseur / tehnician masseur/ kinetoterapeut, fiziokinetoterapeut - studente si absolvente de specializari medicale.
Activitatea este bazata pe electroterapie, infraterapie, termoterapie - impachetari corporale, masaj anticelulitic, de relaxare, terapeutic, exclus masaj erotic.

CERINTE

Asigurarea calitatii prin serviciile oferite, conform fisei postului:

- efectuarea evaluarilor corporale si intocmirea fiselor personale ale clientelor
- acordarea sprijinului clientelor in alegerea unui abonament
- montarea clientelor la aparate
- crearea abonamentelor personalizate
- efectuarea tratamentului corespunzator fiecarei cliente
- efectuarea sedintelor de masaj conform programarilor
- curatenia la locul de munca

BENEFICII OFERITE

Oferim salariu si beneficii atractive in functie de experienta, performante si profilul fiecarui candidat, formare profesionala pe parcursul activitatii.
Experienta constituie avantaj, insa se ofera si training pe aparatura si produse.