Fii un adevarat detectiv!

Asset Portfolio Servicing Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

APS Romania, companie specializata in recuperarea creantelor, cauta colaboratori de pe intreg teritoriul tarii, care sa dea doveda de implicare si pasiune pentru ceea ce fac, dornici sa-si imbunatateasca in permanenta cunostintele.
- Investigarea si colectarea debitelor in urma contactarii debitorului
- Culegerea de informatii cu privire la bunurile imobile ale debitorilor
- Identificarea bunurilor detinute de catre debitori
- Completarea documentelor specifice procedurii de colectare si emiterea rapoartelor.
- Negocierea termenilor si conditiilor de plata cu debitorul

CERINTE

- Persoana comunicativa si persuasiva
- Sa aiba o atitudine hotarata si sa fie implicat in atributiile zilnice
- Persoana proactiva
- Bune aptitudini intrerpersonale
- Flexibilitate
- Incredere de sine

BENEFICII OFERITE

- Flexibilitatea programului de munca
- Dezvoltare profesionala intr-o companie multinationala
- Oportunitatea de a face parte dintr-o echipa tanara
- Pachet financiar atractiv

Asset Portfolio Servicing Romania SRL este o companie specializata in recuperare debite, cu sediul central in Republica Ceha, avand deschise sucursale in 5 tari din Europa de SE: Cehia, Slovacia, Polonia, Serbia si Romania. Recrutam persoane proactive care sa faca parte din echipa APS Romania.