figuratie simpla/speciala/roluri in emisiuni tv

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CASA DE PRODUCTIE TV selectioneaza femei si barbati cu aspect fizic placut si abilitati de comunicare in vederea distribuirii in roluri de reality-show.
CASA DE PRODUCTIE TV Proprietarii care detin apartamente, case, sau vile mobilate in Bucuresti si doresc sa le inchirieze pentru filmarile TV care pot dura de la cateva ore, pana la o zi sau chiar doua, in prezenta proprietarului, sunt rugati sa trimita pe adresa de e-mail: numele, zona, numarul de camere, numarul de telefon, poze cu fiecare incapere in parte din mai multe unghiuri, astfel incat sa iasa in evidenta mobilierul si spatiul, iar cei care locuiesc la curte sa filmeze si exteriorul, cu tot ceea ce cuprinde. Pretul este variabil in functie de durata filmarii si se discuta cand va contactam telefonic, daca vila sau casa dvs. a fost aleasa pentru filmarile noastre TV.

CERINTE

-Abilitati de comunicare;
-Aspect fizic placut;
-Capacitatea de a improviza si dezvolta un subiect;
-Seriozitate.

BENEFICII OFERITE

In functie de rol: principal, secundar sau figuratie si de timpul de filmare, iar aceasta se discuta la casting.