FARMACIST RESPONSABIL CU ASIGURAREA CALITATII

LaborMed Pharma

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea generala a activitatii de asigurarea calitatii in cadrul depozitului farmaceutic;
Impreuna cu Farmacistul-sef depozit, asigura managementul activitatilor autorizate;

CERINTE

Absolvent/a al/a Facultatii de Farmacie
Certificat de membru al Colegiului Farmacistilor din România
Cerinte specifice: lipsa unei incompatibilitati sau nedemnitati privind exercitarea profesiei
Experienta practica timp de cel putin 2 ani in distributia angro a produselor farmaceutice
(activitate in depozitul farmaceutic)
Pregatire teoretica (legislatia in domeniu, proceduri operative standard)
Capacitate de conducere, organizare si indrumare a personalului din subordine;
Spirit de disciplina;
Capacitate de comunicare clara si concisa, scrisa sau orala;
Capacitate de sintetizare a datelor si informatiilor;
Consecventa si rigurozitate;
Capacitate de lucru in echipa;
Capacitate de asimilare;
Integritate ;
Receptivitate;
Rezolvare corecta a problemelor sub presiunea timpului;
Initiativa;
Ascultare activa;
Dinamism, disponibilitate la program prelungit;

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant, mediu de lucru profesionist;

DESCRIEREA FIRMEI

Grup farmaceutic romanesc, fondat in 1991;
Activitate integrata in domeniul dezvoltarii de medicamente generice - forme orale solide;
Pentru mai multe informatii va rugam sa accesati site-ul companiei: www.labormedpharma.com